Wontonid kana ja ingveriga

wontone me oleme aeg-ajalt ikka teinud, lihtsalt nüüd sai see nami küpsetustehnika juurde pandud. ja tulemus oli ikka umbehää. nagu peaaegu kogu aeg varemgi;)


wontonid kana ja ingveriga


300 – 400 gr kanaliha, ilma nahata, peenikeseks tükeldet
2 näpuotsatäis marineeritud sushiingverit, tükeldet
sorts sojakastet
2 küünt küüslauku, hakitult
2 spl hoisin-kastet
1 pakk wontonilehti (peamiselt on neid “Piprapoes”)
hakitud rohelist sibulat (latvu)


munavalge wontonite kleepimiseks


õli praadimiseks


serveerimiseks soja- ja hoisin-kastet


tükelda need maitseained, mis seda vajavad, ning sibul ja sega hakitud kanalihaga. lisa soja ja hoisin. lase pool tunnikest maitsestuda. võta ükshaaval wontonilehed, määri munavalgega, pane keskele u 1 tl kanalihasegu ja voldi diagonaalselt kokku. vaata, et ääred saaks kokku surutud ilusti, et täidis välja ei pääseks. aja pann kuumaks. pane wontonid tihedalt pannile, prae mõlemalt poolt paar minutit. lisa siis u kolmandik tassi vett ja küpseta wontonid aurutades valmis, so enamvähem seni, kui vesi pannilt kadunud on. selle aja peale jookseb suu juba ammu vett. serveeri soja ja hoisin-kastmega. katsu piiri pidada, sest need on nii head…