Eton Mess
http://nefikokkab.blogspot.com/2012/07/eatoni-mess.html
Eton Mess on väga lihne ja maitsev magustoit, tõeline maasikahooaja hitt! Ma ei ole suurem vahukoore sõber, kuid Eton Messi sõber siiski :)
Kogused on umbkaudsed, võib muuta vastavalt oma maitsele.
- 300 g maasikaid
- 200 ml rõõska koort
- 1 tl vaniljesuhkrut
- 50 g beseed
- piparmündilehti
*Koor vahustada suhkruga pehmeks vahuks, maasikad tükeldada.
*Ettevaatlikult segada kokku vahukoor, maasikad ja besee.
*Magustoidu peale raputada hakitud piparmünti, süüa koheselt, siis on besee veel mõnusalt krõmps.
