Kohvi-konjakisinep
Vanaemale kingiti jõuludeks sinep. Temale krehvtised asjad enam peale ei lähe, nii et sinepi saatis ta koos laadungi hapukurkidega (jess!) minule. Sinepisõber olen ma suur, lemmik on ikka see õige Dijoni Maille‘ teraline. Samas, Põltsamaa kangetest siidjate meesinepite ja teraliste topsideni, minule sobib kõik! Kuldkollast headust määrin nii leivale, söön prae kõrvale ja loomulikult käivad ka kõik õiged salatikastmed sinepiga. Nii et vanaema teadis, et minul ta seisma ei jääks. ;) Kuna tollal oli mul teine sinep poole peal ja kolmas ootel, siis lendas konjakipurgil kaas alles märtsi alguses. Ja siis. Ja siis pidin end väevõimuga tagasi hoidma, et mitte kogu purki otse lusikaga tühjaks süüa. Nii hea ja mahe oli too sinep! Aga vat, otse Helsinkist toodud ja teps mitte meie turgudel saada. Koostisosade nimekiri liiga pikk ei tundunud, nii et otsustasin ka ise sinepiteo ette võtta. Väikese guugeldamise järel üllatusin ka ise, kui lihtne seda teha on! Kiusatuse kiuste otsustasin algset kahvisinappi purki mitte päris tühjaks süüa, et oleks, millega enda sinepit võrrelda.
- 25 g sinepipulbrit
- 10 g maisitärklist
- 0,5 tl soola
- 4 sl mett
- 1 dl kanget kuuma kohvi
- 3 sl heledat balsamico veiniäädikat
- konjakit
Oh Wonder – “Technicolour Beat” kõlarisse.
