Tsitrusesalat selleri ja idudega

Varsselleril on kevade maitse. Selline krõmpsuv ja kahvatu roheline ongi kevad päris-päris alguses. Hea ja ilus on olla, põnev ikka ka, kuidas kõik muutub ja taas ellu ärkab. Valvel tasub olla, et ei magaks maha esimesi hiirekõrvu ja punnis pungasid. Lumi taandub ja valguse kätte poevad esimesed uudishimulikud rohelised libled. Seni kuni nende leidmisega aega läheb panen klaaspurki peotäie mungube, leotan üleöö ja siis lausa silme all kasvavd neile külge väänlevad idud. Täis jõudu, elu ja uut algust. Ilusat kevadet!

4 varselleri vart
5 redist
1 apelsin
1 punane greip
peotäis idusid
röstitud sarapuupähkleid
röstitud kõrvitsaseemneid

Kaste

1 sidruni mahl
1 dl külmpressitud oliivõli
1 spl vedelat mett või agavisiirupit
1 purustatud küüslauguküüs
soola
pipart

Fileeri apelsin ja greip. Tükelda seller ja redised. Laota vaagnale, säti peale idud ja puista üle röstitud seemnete ja pähklitega. Sega eraldi kausis salatikastme komponendid, viimasena lisa õli ja klopi kuni kaste pakseneb. Vala salatile ja serveeri kohe.